






590 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 4005
🔥Клатч з ланцюгом.
✅еко.шкіра.
✂️23см*14см*7см.
✔️Фурнітура:нікель.
✔️Ланцюг: довжина 103см.
✔️Каркасний клатч,закривається на два магніти,всередині -два відділення,перегородка-кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 140 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Ручки | Нет |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Молодежный |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Цвет | Белый |
| Размер | Малый |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Магнит |
| Жесткость | Жесткая |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Длина плечевого ремня | 1030 мм |