





700 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправлення товару за повною оплатіллю передбачено 100 грн.
Код:4010
✅эко.кожа.
🆕🔥Клатч із ланцюгом.
✂️23 см * 14 см * 7 см.
✔️Фурнитура:золото.
✔️Ланцюг: довжина 103 см.
✅Каркасний клатч, закривається на два магніти, усередині -дві відділення, перегородка-кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Стан | Новий |