






620 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплатеили предоплата 150 грн.
Код 4260
Екошкіра Туреччина +🐆екошкіра леопардовий принт
Фурнітура темний нікель
24х17х9
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл відділенням на блискавці.
Всередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
В комплекті довгий регульований ремінь. Максимальна довжина 140 см.
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1400 мм |
| Состояние | Новое |