





610 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплатеили предоплата 150 грн.
Код 4260
Екошкіра Туреччина
Фурнітура темний нікель
24х17х9
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл відділенням на блискавці.
Всередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
В комплекті комбінована ручка ( ціпок та екошкіра)
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1030 мм |
| Состояние | Новое |