



700 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплатеили предоплата 150 грн.
Новинка ❤️
Код 0298-3. Екошкіра з крокодиловим принтом . Зроблено в
💙💛.
23 см ширина. 14 см висота. 8 см дно. Клапан на магнітах. Усередині одне відділення ,поділене навпіл кишенею на блискавці. Довжина ланцюжка 130 см

| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Животные принты |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1030 мм |
| Состояние | Новое |