



700 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Улюблена модель з нашим логотипом 💝
Код 0334-1. Нат.замша /Штучна шкіра.
Україна 🇺🇦
26 см ширина по дну. 22 см ширина вгорі. 20 см висота.11 см глибина.
Одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ременя 135 см.
•
Якість відмінна. Клатч відмінно тримає форму.

| Основные | |
|---|---|
| Высота | 220 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 260 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Классический |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип сумки | Саквояж |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |