






650 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 1565. Штучна шкіра.
20 см ширина. 14 см висота. 8 см дно.
Клапан на магніті. Усередині одне відділення поділене кишенею на блискавці. Довжина ланцюжка 100 см.
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Магнит |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 200 мм |
| Длина плечевого ремня | 1000 мм |
| Состояние | Новое |