







870 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 1755
🔥Сумочка на кожен день.
📌Формат А4
✔️Нат.замша/шкір.зам
✂️ширина 30 см,висота 24 см.,дно 15 см.,висота ручок 15см., ремінець до 120 см.
✔️з боків є кнопки і можна поміняти форму сумочки, розміри в розкладеному вигляді,
ширина зверху 36см.,висота28см.
✔️ Одне відділення, бокові кишені .
✔️Спереду є відділення на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина плечевого ремня | 910 мм |
| Состояние | Новое |