







585 ₴
Код 1038. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
22 * 17 * 10 см
Три відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ремінця 130 см.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Овальная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Серебристый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина плечевого ремня | 1300 мм |
| Состояние | Новое |