








370 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112. Відправка товару по передоплаті 150 грн.,або повна оплата.
Матеріал:замінник
Розміри:ширина 18 см,висота 15,дно 10 см.Ремінь регулюється до 135 см.
Одне відділення закривається на блискавку.
Виробництво Україна

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |