






389 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Новинка💕💕💕
Код 1530. Екошкіра.
22 см ширина по дну. 15 см висота. 10 см дно. Клапан на магніті. Усередині одне відділення.
Максимальна довжина плечового ременя 115 см.

| Основные | |
|---|---|
| Высота | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямоугольная |
| Плечевой ремень | Да |
| Стиль | Молодежный |
| Цвет | Разные цвета |
| Размер | Малый |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Замок |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |