



590 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
ЗНОВУ В НАЯВНОСТІ 🔥📣🔥📣
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |