


690 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код: 1025
🔥Велика сумка 🔥ШОППЕР.
☝️формат А4.
✅ еко.шкіра.
✂️ширина 34 см.ширина по верху 44,висота 30 см, дно 15 см.
Висота плечьових ручок 30 см.
✅Сумка закривається на блискавку, всередині підкладка, два відділення, по середині перегородка-кишеня на блискавці.
На зворотньому боці кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Хаки |
| Размер | Большой |
| Форма | Трапеция |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | Наружный карман без застежки, 2 основных, Перегородка на молнии |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Стиль | Классический |
| Состояние | Новое |