




730 ₴
Код 7861
Каркасна ✔️класична сумка на три відділення.
✅Еко.Шкіра.
✂️Ширина 31 см., висота 23 см.,
дно 13 см.
✔️Ручки висотою 15 см.
✔️Ремінець регульований до 126 см.
✔️Всередині 3 окремих відділення, бічні кишені.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура:кол.срібло.
✔️Форма: каркасна.

| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Деловая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Жесткая |
| Отделения | 3 основных, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 310 мм |
| Стиль | Классический |
| Длина плечевого ремня | 1260 мм |
| Состояние | Новое |