









660 ₴
Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.Наличие уточняйте -0734562112.
Код 7319
🔥🆕Сумочка на кожен день.
✅Еко.Шкіра.
✂️Ширина 23 см., висота 14 см.,
дно 11 см.,ремінець регульований до 130см.
✔️Дві функціональні блискавки ,
два відділення ,посередині перегородка-кишеня на блискавці.
✔️Форма:м‘яка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Овальная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделения | 2 основных, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1300 мм |
| Состояние | Новое |