









630 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Новинка
Код 0384-1. Нат.замша/Штучна шкіра.
28 см ширина. 20 см висота. 12 см дно.
Два відділення на блискавці . Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На лицьовій стороні 2 кишені на блискавці. На зворотній- кишеня на блискавці.
У комплек і 2 ременя . Один тканинний нерегульований довжиною 100 см. Другий регульований,максимальною довжиною 135 см.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | 2 основных, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 280 мм |
| Стиль | Классический |
| Длина плечевого ремня | 1500 мм |
| Состояние | Новое |