





730 ₴
Неймовірна гарна сумка з м'якої і приємної на дотик ЕКО ШКІРИ 🆕️
▶️ КОД: 77591
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 24,5 см (ширина по верху - 28,5 см), висота - 25 см, дно - 10,5 см + коротка ручка ( довжина короткої ручки - 44 см) і довгий ремінець
МАТЕРІАЛ: м'яка ЕКО ШКІРА, підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Два відділи і між ними карман-перегородка на блискавці. Зверху сумка закривається на блискавку. Всередині є 2 відкриті кишені та кишеня на блискавці. З тильного боку – кишеня на блискавці.

| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Шопер |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Размер | Средний |
| Форма | Трапеция |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 245 мм |
| Стиль | Молодежный |
| Длина плечевого ремня | 1250 мм |
| Состояние | Новое |