






389 ₴
Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.Наличие уточняйте -0734562112.
Новинка💕💕💕
Код 1530. Екошкіра.
22 см ширина по дну. 15 см висота. 10 см дно. Клапан на магніті. Усередині одне відділення.
Максимальна довжина плечового ременя 115 см.

| Основные | |
|---|---|
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Розовый |
| Размер | Малый |
| Форма | Прямоугольная |
| Тип застежки | Замок |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 220 мм |
| Стиль | Молодежный |
| Длина плечевого ремня | 1150 мм |
| Состояние | Новое |