








705 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Сумка-шопер 🔝
Код 4709
Екошкіра
34х37х12
Висота ручок 29 см.
Три відділення під однією блискавкою. Всередині кишеня на блискавці та дві кишені для телефона.
В комплекті довгий регульований ремінь.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 370 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 290 мм |
| Состояние | Новое |