



590 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Светло-серый |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |