



590 ₴
Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.Наличие уточняйте -0734562112.
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Пудровый |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |