


775 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 1036-1. Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
29 см ширина. 26 см висота. 13 см глибина. Висота ручок 14 см. Довжина плечового ремінця 92 см.
Три відділення.
Середнє відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці. Інші відділення на кнопці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 290 мм |
| Длина плечевого ремня | 1360 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |