



590 ₴
Наявність уточнюйте по телефону 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн.
ЗНОВУ В НАЯВНОСТІ
Код 2006. Штучна шкіра. Україна
24х15х8 см
Два відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня на блискавці. На зворотньому боці кишеня на блискавці. Максимальна довжина ремінця 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |