






660 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 4573
🔥Стильна містка сумка.
✔️Лист А4.
✅Еко.шкіра
✂️ширина 32 см.,висота 27 см.,дно 12 см.,ремінець до 135 см.
✔️Сумочка на три відділення:
- середнє основне відділення на блискавці.
-два відкритих відділення.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Квадратная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Змеиный принт |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 320 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |