



950 ₴
Наличие уточняйте -0734562112.Отправка товара по полной оплате,или предоплата 150 грн.
Код 0495-1. Натуральна замша/Штучна шкіра
32 см ширина по дну. 42 см ширина вгорі. 30 см висота. 13 см дно.
Одне відділення на блискавці ,поділене навпіл перегородкою на блискавці . Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 320 мм |
| Длина ручек | 240 мм |
| Состояние | Новое |