
740 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 4721
Екошкіра Туреччина
34 см ширина по дну.
43 см ширина зверху.
30 см висота.
15 см глибина.
Висота коротких ручок 15 см.
Висота довгих ручок 35 см.
Одне відділення на блискавці. Всередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Плечевой ремень | Нет |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 340 мм |
| Длина ручек | 350 мм |
| Состояние | Новое |