








600 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 100 грн.,или полной оплате.
Код 7211
🆕Сумка-мішок.
✅Еко.Шкіра.
✂️Ширина 31 см.,висота 29 см.,дно 10 см.
✔️Плечьова ручка 41 см. + Знімний текстильний регульований ремінець .
✔️Одне основне відділення на блискавці.
✔️Підкладка, бічні кишені.
✔️На зворотньому боці кишеня на блискавці.
✔️Фурнітура: срібло.

| Основные | |
|---|---|
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Бордовый |
| Размер | Большой |
| Форма | Трапеция |
| Тип застежки | Молния |
| Жесткость | Мягкая |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 290 мм |
| Стиль | Универсальный |
| Длина плечевого ремня | 1180 мм |
| Состояние | Новое |