


660 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0430. Штучна шкіра.
28 см ширина. 22 см висота. 12 см дно.
Одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь знімний. Максимальна довжина ременя 160 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 280 мм |
| Длина плечевого ремня | 1600 мм |
| Состояние | Новое |