




990 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0495-4. Натуральна замша/Штучна шкіра
32 см ширина по дну. 42 см ширина вгорі. 30 см висота. 13 см дно.
Одне відділення на блискавці ,поділене навпіл перегородкою на блискавці . Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На зворотній стороні кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Большой |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Пудровый |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Четыре |
| Плечевой ремень | Нет |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 320 мм |
| Длина плечевого ремня | 870 мм |
| Состояние | Новое |