




700 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Стильна містка сумка.
↔️ширина: 31 см.
↕️висота: 27 см.
🔁дно: 12 см.
🔄с'емний ремінець
регулюється до 135 см.
🔗Фурнітура: нікель.
☝️вмістка для А4.
✅Сумочка на три відділення:
- середнє основне відділення на блискавці.
-два відкритих відділення.
Всередині підкладка, бокові кишені.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |