







750 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 2049. Штучна шкіра . Україна
27 см ширина по дну. 33 см ширина вгорі. 22 см висота.11 см глибина.
Три відділи: середнє на блискавці, всередині кишеня для телефону і внутрішня кишеня на блискавці, інші два відділення на кнопці.
Довжина плечового ременя 90 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 270 мм |
| Длина плечевого ремня | 900 мм |
| Состояние | Новое |