





399 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повнфй оплаті,або передоплата 100 грн
НІЖНА І ДУЖЕ КРАСИВА
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина - 18 см, висота - 15 см, дно - 10 см + ремінець 135 см
МАТЕРІАЛ: натур.замш + шкір.зам.
СКЛАД: одне відділення закривається на блискавку.
ВИРОБНИЦТВО: Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |