





475 ₴
Наявність уточнюйте за телефоном 0734562112.
Відправка товару по передоплаті 100 грн.,чи повної оплати.
Хіт з продажів
Укр.фактурна еко шкіра
Розміри:ширина 28 см,висота 25 см,дно 12 см,плечовий ремінь регулюэться до 134 см.
Середнє основне відділення на блискавці,в середині кишені,два відділення на кнопках магнітах.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Пудровий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Стан | Новий |