




370 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 150 грн
Хіт продажів
улюблена модель
Розміри:ширина 18 см,висота 15 см,дно 10 см,ремінь регулюється до 135 см
Одне відділення закривається на блискавку.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |