





299 ₴
Наявність уточнюйте 0734562112.Відправка товару по повній орлаті,або передоплата 100 грн.
Популярна і дуже зручна сумка
ФУРНІТУРА: золото
РОЗМІРИ: Ширина внизу - 18 см, висота - 15 см, дно - 10 см + і довгий ремінець регулюється до 135 см.
МАТЕРІАЛ: шкір.зам.,
СКЛАД: Одне відділення на блискавці .
ВИРОБНИЦТВО: Україна

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Розмір | Малий |
| Форма | Овальна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |