









500 ₴
Код 0396. Екошкіра дуже м’яка і приємна на дотик.
24 см ширина. 18 см висота. 13 см дно. Одне відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
У комплекті знімний плечовий ремінь максимальною довжиною 125 см.
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Овальная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Разные цвета |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 240 мм |
| Длина плечевого ремня | 1250 мм |
| Состояние | Новое |