









550 ₴
Розмір: 30х15х10
Вага: 0,35 кг
Колір: койот
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- фронтальна кишеня на блискавки;
- додаткова кишеня в головному відділі;
- на задній частині кишеня на блискавці;
- бічна кишеня (сітка);
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням довжини;
- USB вихід.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.35 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Система швидкого скидання, Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |