









440 ₴
Тактична чоловіча сумка армійська борсетка однолямкова хакі, олива.
Можна носити в руці, як барсетку і на спині як рюкзак.
Розмір: 28х18х13
Вага: 0,35 кг
Колір: олива
Характеристика:
- основне відділення на блискавці;
- дві додаткових фронтальні кишені;
- додаткові кишені і відділення у головному відсіку;
- на задній частині кишеня на кнопці;
- стропи Molle;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система швидкого скидання, Анатомічна конструкція, Лямки анатомічної форми, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.35 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 28 см |