









540 ₴
КОД: SN 1015-1
Стильна та зручна фитнес-сумка Nike. Чудовий варіант для походу в спортзал або поїздку.
Підійде як чоловікам, так і жінкам.

Цвет: чорний
Матеріал: эко-кожа
Виробник: Туреччина
Розмір: 45см х 24см х 18см
Характеристика:
- знімний плечовий ремінь у комплекті;
- містке основне відділення, закривається на блискавку;
- велика зовнішня кишеня на блискавці;
- ручки для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 18 см |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | кожзам |
| Колір | чорний, інший |