









440 ₴
Армійська тактична нагрудна тактична сумка. Тактична однолямкова сумка койот. 7 літрів.
Тактична сумка на одній лямці.
Можна носити в руці як борсетку і на плечі як рюкзак.
Розмір: 28х18х13
Вага: 0,35 кг
Колір: койот
Характеристика:
- Основне відділення на блискавиці;
- дві додаткових фронтальні кишені;
- додаткові кишені і відділення в головному відсіку;
- на задній частині кишеня на кнопці;
- стропи Molle;
- зручний плечовий ремінь, з регулюванням;
- Ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Система швидкого скидання, Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Кордура |