






700 ₴
Військовий рюкзак Олива, тактичний армійський рюкзак великий. Хакі. 35 літрів. Якісний тактичний рюкзак. Підійде для тривалих піших прогулянок, риболовлі, полювання, військових. Міцний і надійний.
Розмір: 49x34x16
Обсяг: ~ 35 л
Матеріал: оксфорд (водовідштовхувальний)
Колір: олива
Вага: 0,9 кг
Характеристика:
- 2 великих відділення на блискавці;
- фронтальна кишеня на блискавці;
- додаткові кишені і відділення у головному відсіку;
- стропи Molle для кріплення підсумков;
- D-образні кільця на лямках;
- зручні широкі плечові ремені, з регулюванням;
- бічні стяжки, регулюючі товщину рюкзака;
- ручка для перенесення в руці.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.9 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості | Анатомічна конструкція, Грудна стяжка, Лямки анатомічної форми, Відділ для безпечного транспортування ноутбука, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення, Кишені, що відстібаються, Система підвіски Molle |
| Колір | Оливковий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, внутрішній, зовнішній |
| Призначення рюкзака | Штурмовий |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Нове |