






640 ₴
КОД: CK 0319
Стильний рюкзак Calvin Klein з якісної шкіри PU. Місткий і зручний.

Характеристика:
- У головному відділенні велика кишеня під спинкою;
- Велика зовнішня кишеня;
- Зручні широкі лямки, регульовані за довжиною;
- М'яка ущільнена спинка + вентильована сітка;
- Ущільнене дно рюкзака;
- Ручка для перенесення в руці;
- Якісний логотип популярного бренда.
Матеріал: Кожа PU
Розмір: 42x32x17
Цвет: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Сумісний з форматом А4, Водонепроникна тканина |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | внутрішній, зовнішній |
| Візерунки і принти | Calvin Klein |