





675 ₴
Наявність уточнюйте телефон 0734562112.
Відсилання товару по передоплаті 100 грн, або повній оплаті.
Код:4010
✅эко.кожа.
Клатч із ланцюгом.
✂️23 см * 14 см * 7 см.
✔️Фурнітура:нікель.
✔️Ланцюг: довжина 103 см.
✅Каркасний клатч, закривається на два магніти, усередині -дві відділення, перегородка-кишеня на блискавці.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1030 мм |
| Стан | Новий |