





475 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Хіт продажів
Розміри: ширина 28 см,висота 25 см,дно 12 см,висота ручок 14 см., плечовий ремінець 134 см.
Середнє-основне відділення на блискавці,всередині кишеньки, з боків відділення на кнопках.
Виробництво Україна.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Стан | Новий |