




490 ₴
Відправка товару по повній оплаті або передоплата 100 грн.Наявність уточнюйте-0734562112.
Гарна, стильна модель на 3 відділи, виконана з ЕКО шкіри ‼️
РОЗМІРИ: Ширина по низу - 29,5 см, висота - 23 см, дно - 12 см + ручки і зйомними довгий ремінець 130 см
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра., підкладка - щільна тканина
СКЛАД: Три відділення, середній відділ зверху закрівається на блискавку, а два других відділи - на кнопку-магніт. В середині є відкрита кишеня и кишеня на бліскавці.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Стиль | Класичний |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |