




670 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112. Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 1038-1. Нат.замша / Штучна шкіра. Україна 🇺🇦.
ФУРНІТУРА СРІБЛО
22х17х10 см
Три відділення, кожне на блискавці. Усередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ремінця 130 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Замша |
| Цвет | Бордовый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Наружный карман без застежки, 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |