





685 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
▶️ КОД: 70819
ФУРНІТУРА: срібло
РОЗМІРИ: Ширина - 22 см, висота - 17,5 см, дно - 8,5 см + довгий ремінець регулюється
МАТЕРІАЛ: ЕКО шкіра‼ Підкладка - щільна тканина.
СКЛАД: Два відділи і між ними кишеня-перегородка на блискавці, зверху сумка закривається на 2 блискавки. Всередині є відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Овальная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Молния |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 220 мм |
| Длина плечевого ремня | 1350 мм |
| Состояние | Новое |