





740 ₴
Наличие уточняйте по телефону 0734562112.
Отправка товара по предоплате 150 грн.,или полной оплате.
Код 0134
🔝🔥Сумочка на три відділення.
✅шкір.зам
✂️ширина 23 см., висота 20 см.,
дно 10 см., ремінець ругулюєтся max.150 см.
✔️Фурнітура: темний нікель.
✔️Три відділення (два відділення на магнітах, одне відділення на блискавці).
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Классический |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Белый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 3 основных |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина плечевого ремня | 1500 мм |
| Состояние | Новое |