





760 ₴
Наявність уточнюйте-0734562112.Відправка товару по повній оплаті,або передоплата 100 грн.
Сумка на три відділення.
укр.фактурна еко/шкіра
Розміри: ширина 27 см,висота 23 см,дно 11 см,два ремінця,які знімаються на карабінах.
Сумка на три відділення .Основне відділення на блискавці,два відділення на магнітах.
Виробництво 🇺🇦.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Стан | Новий |