


800 ₴
Наличие уточняйте-0734562112.Отправка товара по полной оплате,или по предоплате 150 грн.
Код 0268. Штучна шкіра. Україна
27 см ширина. 18 см висота. 13 см глибина .
Два відділення на блискавці. Усередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці . На лицьовій і зворотній стороні кишені на блискавці . У комплекті два знімних ременя. Довжина тканинного ременя 100 см,ширина 4 см. Максимальна довжина ременя зі штучної шкіри 150 см.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Молодежный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Желтый |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Наружный карман на застежке |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 180 мм |
| Длина | 270 мм |
| Длина плечевого ремня | 1500 мм |
| Состояние | Новое |